| Imgonnakillyou a întrebat:

Voi ce mancati dimineata inainte sa mergeti la serviciu/cursuri? Invat de dimineata, mi-e greu sa merg nemancata la scoala. Iaurtul si banana nu-mi priesc, recent am aflat ca nu sunt indicate la micul dejun, iar eu le consumam aproape zilnic... Ce imi recomandati? Este adevarat ca nu e bine sa mananci dimineata mai devreme de 30 de minute de la trezit?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu prea pot si n-am timp sa mananc acasa cand plec asa ca imi iau un sadwhich la mine si eventual un fruct

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Eu mananc musli (cel la pungi de 1 kg de la Lidl sau Penny) cu iaurt de 3.5% grasime sau lapte de 3.5% grasime si o cafea (din cafea solubila).

| munteanuionvictor a răspuns:

Ai mâncat vreodată Făgăraș? E o caserolă care conține brânză cu smântână. Merge cu mămăliga caldă, fulgi de porumb sau pâine cu tărâțe.