| Carolina1972 a întrebat:

Voi cum ati reusit sa slabiti?

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

Simplu, renunti la faina si produse din faina, zahar si tot ce contine zahar (dulciuri, sucuri ) si ulei sau prajeli. Mancarea o poti prepara si fara ulei si eventual folosesti ulei de masline extravirgin la salate sa compensezi.
Ultima masa 6 seara, cat mai multa apa si sport.
Fructe si legume cat cuprinde.

4 răspunsuri:
| LikeARollingStone a răspuns:

Nimic nu e mai bun decat combinatia sport si dieta sanatoasa.

| Violleta2022 a răspuns:

Cu vointa!
Renuntand: la paine, piiza, pasta, dulciuri si sucuri si evident facand sport, cate 1 ora pe zi.
Dupa ce am slabit, timpul de sport s-a redus la jumatate de ora, ca mentinere. Zahar, sucuri si dulciuri nu consum deloc, 1 felie de paine pe zi, iar paste sau pizza, foarte rar.

| aXy99 a răspuns:

Mancand ce-am vrut atata timp cat am fost in deficit caloric.

Răspuns utilizator avertizat