| Nina_9095 a întrebat:

Voi unde ati mers in excursie in clasa a 7-a? Vrem sa facem o excursie dar nu stim unde sa mergem... Ma ajutati cu niste idei?

Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| Valisha18 a răspuns:

Eu, desi am mers aici in clasa a 4 a, iti recomand sa te duci aici, deoarece primesc si mai multe clase, si aveti tot felul de activitati: tiroliana, foc de tabara, paintball, tras cu arcul, discoteca noaptea, calarie, alpinism ( pe stanci mici, desigur!) si mai multe, dar tot e tare! http://www.romania-turistica.ro/Cazare-Rasnov/Centru_de_Agrement-Himalaya

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Am fost la Sighisoara parca
Mai sunt... duceti-va pe Valea Prahovei, Transfagarasan, Tg.Jiu

| fluturas a răspuns:

La salina la Turda si la Cheile Turzii o sa facem
am mai fost acolo si e frumos happy

| Alexax3Alle a răspuns:

Noi facem la sfarsitul lunii la Alba Iulia.happy

| DyDyuKa a răspuns:

Pai eu sunt in a VII-a iar la sfarsitul lui mai mergem la turnul severin si vom merge pe dunare si altele... excursie de 2 zile