| joghu22 a întrebat:

Vorbeam cu un băiat și i-am zis ca nu stiu sa desenez și s-a oferit sa îmi facă desenele și am zis ca da, dar după a spus "dar eu ce primesc" și a zis ca nu vrea bani, vrea altceva. Si cred ca se referea sa ii trimit poze nud și l-am refuzat. E bine ca l-am refuzat?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca este bine faptul ca l-ai refuzat, pentru niste amarate de desene ai face niste fapte regretabile si jenante? Gandeste-te la binele tau si lasa ciudatii in lumea lor.

| joghu22 explică (pentru anonim_4396):

Nu as fi făcut asta pentru nimic in lume.