| Sampon678 a întrebat:

Buna TPU, vorbesc cu un baiat din alt oras de 8 luni insa inca nu ne-am intalnit in viata reala. Totusi am mai discutat de faptul ca am vrea amandoi sa ne intalnim intr-o zi dar mereu aparea ceva si nu mai puteam. Imi e frica de faptul ca vrea doar sa se culce cu mine si ca dupa aia nu o sa mai vrea sa mai vorbim. Credeti ca ar face asta chiar si dupa 8 luni?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grija la breadcrumbing.

Asceasta este o medota folosita de players prin care sa te tina valabil in viata lor fara a te prioritiza.

Adica iti da minimul de atentie cat sa nu pleci din viata lui, dar in acelasi timp nu te priorotizeaza si te tine ca pe o rezerva.

Un fel de: te tine legat de el in caz ca are nevoie de tine.

8 luni este foarte mult timp.
Incearca sa vezi daca e vorba de vreadcrumbing. Daca e, iti pierzi timpul cu el

Mult succes

| AdioTPU a răspuns:

Da. O poate face și după un an. Dar ție cum ți se pare, genul fustangiu sau genul care ar vrea ceva serios?

| 120bulevard a răspuns:

Relatie de la distanta = caca, sa stii asta de la mine. Abia dupa ce m-am despartit de ea am aflat ce lucruri mi-a facut pe la spate, de la prietena ei cea mai buna, care m-a invitat si la cafea laughing