| Kisie a întrebat:

Buna TPU voua ce emisiuni va plac de pe orice program chiar si de pe dysney

3 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Bună! Îmi place Tehnici esenţiale de supravieţuire de pe Discovery.Şi când prind mă mai uit la Vrei să fii miliardar.Amândouă sunt interesante şi mai învăţ câte ceva din ele.

| CrysaCrysy a răspuns:

Buna! Mie imi place Roata Norocului, MBAV.

| Zâmbăricăă a răspuns:

Incearca Tehnici esentiale de supravietuire ..sau Ingerasii de pe ProTv international de la ora.thinking nu mai stiu ora..in fine dupa ora 20... DimiNeata de pe Antena e de la ora 8:00 pana la 10:00 parca. Sau seriale. De pe Kanal D ..Culoarea Fericirii, Triunghiul iubirii ..indiene!
De pe Disney : Magicienii din Weverly place ..parca asa se scrie..Bafta Chearly..nu stiu sigur daca asa se scrielaughing. sper ca ti-am fost de ajutor :*