|

Buna TPU`!happy

Vreaau si eu statusri. dar nu frumoasechatterbox. Fitzoase`!laughing)

Pt o panarama care se crede cam mare.

Fundoi + Vot`!love struck.

[D3edii`!love struck].

1 Raportează Evaluează
1 răspuns:
| a răspuns:

INcApAtNaTa,RaSfAtAtA,pRiEtEnOaSa,DeStEaPtA,cUrIoAsA,iAr DaCa ImI dOrEsC CeVa FaC tOt PoSiBiLuL sA oBtIn...TiN fOaRtE mUlT lA aSpEcTuL mEu FiZiC...iMi PlAcE sA fIu In PaS cU mOdA imi place sa-mi traiesc viata,iniferent de obstacole!

aR fI pReA bAnAl sA incEp sA fAc o lIStA cU cEeA cE cRed cA ti-aR cOnVenI tIE sA aUzi dEspRe mEnE. . Eu sUnT eU , tHu eSti thU fIecArE aRe cALitAtIiE lUi , FieCaRe aRe dOzA lUI dE pRosTiE aI poVesTeA tA , eU am pOvEsTeA mEah ! DaCa nU eSti cuRioS aTunCi nU mA aScUltA , mA sImT pErfEcT iN piElEa mEah , nimEni n`O sA mA sChimBe sUnT uN oM sImPlU d`aStA fOLosEsc cUv. sImplE! nU cAut sA tE imPrEsiOnEz sI nU cErsEsC sImPaTzII aM fOst tRaSa iN pIEPt dE pRea mUltE peRsOanE nU vad niMic iEsiIt dIn cOmUn vAd dOar tAranI iEsitZi dIn cOmUnA . . mi-am pErmiS sA abErEz dEsChiS dRaStiC ShI sTii dE cE ? ? pAnA sI inImA mEah e dE plAsTic , aVeAm iN fata oRiZonTul cOnTurAt dE vIzIunI. . . cReZanD iN vOrbE , sIncErItaTe sI pRomIsiUnI . . nU e nImIc cOrEcT sHi nU aStEpt rEspEcT dIn pArTeA tAh . ! °Ma invidiezi ? Ai de ce °Ma barfesti ? N'ai decat °Regreti ca m'ai cunoscut ? M'i se rupe °Indrasneata ? Dak tu esti pampalau °Incapatanata ? Pana peste masura °Nemultumita ? Intotdeauna °te-am insultat ? Foarte bine , meritai°Ai zis ce`ai vrut ? . O sa ascultzi si ce nu vrei°Modesta ? In anumite cazuri °Ca sa te multzumesc ? N`o sa ma schimb °ti-am mai zis ca te iubesc ? . Am fost sincera °Rea ? . Cu cine merita °Sincera ? Da , oricat de dur ar fi adevarul °Bunul meu simt ? . Depinde de al tau °Urata ? Nici macar la prima ora diminetii °Geloasa ? Da , chiar daca nu'mi dai motive °Indragostita ? In fiecare zi de altu` °Copilaroasa ? Da , pentru ca asa vreau °Originala ? Mereu(spre deosebire de tine care esti doar un xerox) °Devotata ? Pentru ca stiu sa'mi mentin prietenii °Copiata ? De fiecare data °Tupeista ? Pentru ca tre` sa fiu mereu peste tine °Vrei sa`mi devii prieten ? . °Demonstreaza`mi ca meritzi °Indiferenta ? Daca nu ma interesezi...2008 - 2129 + Vezi răspunsul întreg

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează