| justme1221 a întrebat:

vreau neaparat sa blochez un nr. de telefon care tot ma suna, din fericire nu ma suna cu numar ascuns, va rog cum pot sa ii blochez numarul? Am Orange Stockholm.

1 răspuns:
| Maxim_Romeo_1987 a răspuns:

Salutare,Pai ca sa blochezi nr de tel...trebuie sa il ai in agenda adaugat.Si acolo ai optiuni de blocare nr...la telefoanele mai noi. Daca nu ultima solutie suni la Relatii Cu Clientii, la compania ta.si le spui ca doresti sa blochezi un numar de telefon. Dureaza 5 minute!