| udisteanuteodora a întrebat:

Vreau neaparat sa vb cu crushul meu, dar nu stiu cum. Adica imi tot da seen, si imi raspunde asa la diverse. In schimb cu colega mea de bancam vorbeste foarte mult...nu stiu ce sa fac. Va rog ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca crush-ul tau s-a zdrobit de banca colegei.

Cat despre dat "seen" cred ca nu stii ce vorbesti! Nimeni nu-ti da "seen", ala apare automat, cand cineva se uita la mesajul tau.
Seen- inseamna "vazut"
deci, baiatul iti vede mesajul dar nu mai este interesat sa-ti rapsunda.
In cazul asta, este doar 1 singura solutie, sa-ti vezi de drum inainte, daca el si-a gasit pe alta.

| WaterDrop a răspuns:

Nu te place, o iubeste pe colega ta de banca.Treci peste si cauta`ti un nou "crush".