| deeadeuta a întrebat:

Vreau niste idei de cadouri pentru iubit. pe 14 februarie e Valentine's day si pe 15 e ziua lui stiu ca mai e pana atunci dar timpu trece repene si nu prea am idei sad. FUNDA.

Răspuns Câştigător
| anamaria0974 a răspuns:

Eu de Valentine's day i-am cumparat iubitului meu un stick in forma de inimioara si i-am facut un videoclip in care i-am spus cat de mult il iubesc si mai multe chestii. A ramas uimit, chiar nu se astepta la asta, i-a placut enorm chiar daca a fost ceva,, micut'' pentru el a insemnat mult. Sau desigur ai putea sa ii cumperi o multime de alte lucruri, cum ar fi: un ceas, un puzzle cu fotografia voastra, un album cu poze cu voi, un globulet cu poza voastra, o perna personalizata, un ursulet, sau desigur ai putea sa ii faci o prajitura sau un tort, idei sunt multe, acum depinde ce doresti si ce crezi ca o sa ii placa lui cel mai mult. Bafta! :*

4 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Poti sa ii faci cadou un ceas sau o bratara cu numele voastre.

| MiruD a răspuns:

Pune pe un coleg de-al lui sa il traga de limba. Asa vei afla ce isi doreste el.
Nu-i cadou mai frumos decat sa primesti ceea ce iti doresti! happy

| Cristian_Birmanese_1990 a răspuns:

Obtine cateva idei de cadouri pentru iubitul tau de pe http://itgadget.ro/cadouri-pentru-barbati-de-valentines-day/ si vezi cam ce i-ar placea...

| SUMO a răspuns:

Indeplinestei fanteziile asta-i cel mai frumos cadou pentru un baiat. Afla ce ii place lui oral anal etc...