| anonim_4396 a întrebat:

vreau raspunsuri serioase. La mana dreapta, am un fel de bacterie care ma face sa ma scarpin din 2 in 2 minute la incheietura mainii ( pe o parte ), dar la mana stanga nu am absolut nimic. De ce ma mananca? Iar de ce dupa ce ma scarpin pielea incepe sa arate parca inflamata cu puncte rosii pe ea ( ceva mai mari ).
Ce pot lua sa nu imi mai fac rani scarpindu-ma?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa mi se intampla si mie, doar ca pe picioare. Cred ca esti alergica la ceva. Mergi la medic! happy

| Meli89 a răspuns:

Mergi la medic s au la dermatolog