| Magnific a întrebat:

Buna TPU vreau sa cumpar un router wireless si am o nelamurire,
am un pc normal cu internet de la rds si azi mi-am cumparat o tableta si vreau sa stiu daca se poate sa am internet si la pc si la tableta prin router in acelasi timp, adica sa bag cablu de la rds in router si din router alt cablu in pc? nu ma prea pricep, va multumesc

Răspuns Câştigător
| MuncaLaDomiciliu a răspuns:

Da, se poate! ia-ti un router wireless Edimax sau Dlink, cred ca il gasesti si la 100-120 RON, merg si pe cablu si wireless fara probleme.Succes!