| catalin231998 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un laptop Toshiba. Imi merge GTA SAN ANDREAS. Vreau sa mentionez ca are 4 Gb rami, procesorul Intel Dual Core B815, HDD de 500 Gb, si placa video Intel HD Graphics

Răspuns Câştigător
| catalin231998 explică:

Da, sincer mi se pare destul de bun mai ales ca are si grafica foarte faina ca sa spun asa si merg jocurile bine pe el, muzica se aude destul de tare dar singura problema la mine e ca mi s; a cam stricat windowsu si acum imi merge cam sacadat dar daca ai grija de el sa nu il virusezi merge super ok. Fundabatting eyelashes?laughing)

4 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Da iti merge daca cumva mai are pierderi de frame-uri mai umbla un pic prin setari si se va rezolva

| ygh6yttrgfdsx a răspuns:

Am acelasi laptop crede-ma ca iti merge 100% sigur! fundita?big grin

| catalin231998 explică (pentru ygh6yttrgfdsx):

Aaa ai acelasi laptop imi poti sune daca este bun?

| catalin231998 explică (pentru catalin231998):

Da, sincer mi se pare destul de bun mai ales ca are si grafica foarte faina ca sa spun asa si merg jocurile bine pe el, muzica se aude destul de tare dar singura problema la mine e ca mi s; a cam stricat windowsu si acum imi merge cam sacadat dar daca ai grija de el sa nu il virusezi merge super ok. Fundabatting eyelashes?laughing)

| 14andrei1990 a răspuns:

100 la 100 merge!