| MariaIoana15 a întrebat:

Vreau sa îmi răspundă la intrebare cine știe. I-am dat cerere cuiva pe Facebook și "add to messenger", și mi-a acceptat doar cererea pe messenger, nu și cea de pe Facebook. Întrebarea mea este dacă aceasta persoana îmi poate vedea postările, pozele pe care le pun, din moment ce am postările publice, mi le poate vedea dacă nu îl am la prieteni, ci doar pe messenger?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, poate! Dacă are Facebook, iar postările tale sunt publice, de ce să nu ți le poată vedea?

| Roxanaaa567 a răspuns:

Buna! Daca ti-a dat doar add pe messenger nu iti vede postarile de pe Facebook. Doar daca iti accepta cererea si pe Facebook sau daca iti da follow