| Anonimus12468 a întrebat:

Vreau sa invat o limba straina in afara de engleza si franceza. Pe astea le stiu. Daca aveti idei ce limba mi-ar fi de folos v-as ruga sa-mi scrieti impreuna cu un site sau un program de unde as putea invata.
Ofer funda :*

8 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Spaniola - e foarte simpla si e vorbita de juma' de planeta

| Rakanishuu a răspuns:

Germana, e si frumoasa. Dar oricum pana atunci mai ai ceva de repetat engleza mai ales tongue Franceza... la ce? cand toata lumea stie cate ceva in engleza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Germana si spaniola.
Cel mai bine le inveti din filme si muzica.laughing

| SammiSchüler a răspuns:

Esti tu sigura ca le stii la perfectie de nu mai ai nevoie de exercitiu?

| d182 a răspuns:

Nu ştiu niciun site de unde poţi învăţa, dar germana ar fi destul de folositoare.