| mihaitza87 a întrebat:

Buna TPU vreau sa ma frezez si nu stiu cum, am fata rotunda parul foarte des si este valuros si lung.Cum credeti ce frizura mar prinde bine, vreau ceva putin mai scurt dar asa o treabuiasca sa il indrept in fiecare zi, sau nu credeti ca este nevoie?

1 răspuns:
| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

Suna tare bine ce zici tu de parul tau.
Cel mai bine ar fi sa mergi la o frizerie unde hair-stilistul sa stie sa aprecieze ce te avantajeaza in functie de fizionomie. Daca zici ca ai parul valurit, inseamna ca iti da deja un aer boem, artistic, asa ca esti deja in avantaj. Daca vrei sa stea intins, cred ca un tratament cu cheratina ti-ar fi de folos.