| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU, vreau sa ma schimb in alta clasa din cauza colegilor mei. Intrebarea mea este daca oamenii care se schimba in alta clasa sunt bine vazuti, mi-e frica sa nu aiba profesorii ceva cu mine dupa ce ma mut.

3 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Profesorii? Nu au nimic cu tine.

| CostinAlamariu a răspuns:

Eu am schimbat clasa din cauza colegilor si a fost cea mai buna decizie din viata mea. N-am avut nicio problema dupa.

| isemilia a răspuns:

Chiar nu conteaza. Probabil vei fi ascultat / ascultata putin mai mult decat ceilalti la inceput (la teme sau in clasa, insa nu pe nota in principiu), ca profesorii sa isi poata da seama de nivelul tau, de punctele tale slabe / tari etc. Insa nu vor avea nimic personal cu tine.