| DenisaAnon a întrebat:

Vreau să-mi fac mai multe găuri în urechi pentru cercei...dacă o să mă plictisesc de ei... găurile o să se astupe dacă nu port nimic? Dacă da, în cât timp? Am 15 ani

2 răspunsuri:
| LadyDee89 a răspuns:

Daca ti cerceii un an si dupa nu ii mai vrei, nu ti se astupa nici o gaura! Am mai multi cercei din clasa 8 si am 28 de ani acum si nu mi s-au astupat! Decat cea din zgarci, sus

| Yui666 a răspuns:

O sa se astupe in decurs de o luna sau chiar mai mult, depinde si cat de larga e gaura :3