| Sonofawitch a întrebat:

Buna TPU... vreau sa-mi iau windows 7 da nu stiu daca merge pe pc meu:
AMD Athlon 64 X2 Dual COre processor 4600+ 2.40 ghz 2.00 gb of ram... Help pls. Acum am win xp sp2 si am placa video ati radeon hd 3600

7 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Merge driverul pentru ca 7 e un vista imbunatatit, asa zis, si ruleaza pe aceleasi scripturi.

| Sonofawitch explică (pentru Jigsaw):

Nu conteaza ca e 7 ultimate sau altu?

| Jigsaw a răspuns:

Nu cred.

| Hachimytza619Akita a răspuns:

Esti nebun.laughing nu o lua gresit am zis asa ca tu ai procesor si rami mai mari decat ai mei!
cum sa nu iti mearga eu am AMD Athlom(tm) 64 processor 3000+ 1.80 GHz

896 ram opereaza pe 32 de bit
si merge super la tine o sa mearga brici!

Funda?

| Sonofawitch explică (pentru Hachimytza619Akita):

Mersi da mai am o intrebare si iti dau funda...pe cd de instalare a placii video (ati radeon hd 3600) scrie Driver (xp/vista only) o sa mearga si pe win 7?

| Hachimytza619Akita a răspuns (pentru Sonofawitch):

Ufffffff pai da dc nu ai specificat asta. nu stiu incearca sa vezi! poate merge!

| Hachimytza619Akita a răspuns:

Pai nu cred ca ar trebui instalat deoarece merge numai pe vista si pe xp deci nu te pune sa il instalezi!