| OtipaOarecare a întrebat:

Vreau sa stiu:baietilor le plac fetele timide? Pentru ca eu sunt putin cam timida si ma inrosesc destul de repede daca spun ceva aiurea...(intreb din cauza ca eu plac un baiat dar simt ca mor cand vine si vorbeste cu mine, nu alta)

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| seby8414 a răspuns:

Depinde de baiat mie unu da si mojoritatea baietilor le plac fetele timide dar dupa ce vei vorbi cu el vei scpa de timiditate.

| petrika11 a răspuns:

De obicei da, dar fa-ti curaj, si vorbeste cu el, ai tot motivul sa te simti minunat langa un baiat, pe care il placi, dar eu nu iti pot zice daca el te place sau nu, iti zic sa te apropii de el, si sa il faci sa te placa cum stii tu, nu fa lucruri nebnunesti ca sa il impresionezi, daca si el te place nu va fi nevoiewinking