| AkaneHanda a întrebat:

Vreau sa stiu toate obiectivele de la sweet flirt episodul 4.
Dau FUNDA + VOT!

4 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Arată-i toate încăperile liceului pe care tu le cunoști domnului Faraize.
Vorbește cu elevii pentru a găsi o modalitate de a te răzbuna pe Amber
Cumpără același top, colier și poșetă ca Ambre din Mall. Poartă-le pe toate și întoarce-te le liceu.
Oops! N-a funcționat. Găsește un alt mod de a te răzbuna pe Ambre
Găsește două metode de a te răzbuna pe Ambre și pune-le în aplicare.
Gasește un spray de graffity si deseneză-i dulăpiorul.
Cumpără paianjeni din plastic și ascunde-i în dulăpiorul lui Amber.
Găsește ceva pentru a curăța grafitti-ul și așteptă sfârșitul orelor împreună cu Li pentru a curăța casa scării.
Reperează grafitti-ul din casa scării și curăță-l.
Regăsește-o pe Li și du-te acasă
Găsește două obiecte suspecte acolo unde fantoma a apărut și vezi ce păre au Nathaniel sau Castiel.
Așteaptă seara și întoarce-te să vezi dacă fantoma revine din nou.
Înainte de a te întoarce să vânezi fantoma, verifică că în liceu nu mai e nimeni.
Găsește din două obiecte suspecte și vezi ce părea au Nathaniel sau Castiel.

De aci mia stiu ca erau sa:
-cumperi un aparat foto
- sa te duci din nou in casa scarii pentru a cerceta.

Mult succes! Daca ai nelamuriri te astept cu un mesaj happy

| PaulaaPaulika a răspuns (pentru ascovit):

Pff, ce multe sunt! O.o Eu sunt abia la „Vorbește cu elevii pentru a găsi o modalitate de a te răzbuna pe Amber"...

| AkaneHanda explică (pentru PaulaaPaulika):

Eu am trecut la 6.

| PaulaaPaulika a răspuns (pentru AkaneHanda):

Bravo! happy