| Dimeth0988 a întrebat:

Vreau sa va intreb care dintre iphone 3 gs si Samsung galaxy s 2 ar fi mai bun. Trebuie sa imi schimb telefonul si am posibilitatea de a lua unul dintre acestea. Nu pot un altfel de telefon, sau un alt numar. Eu as fi vrut ori s3 ori iphone 4 s, dar nu pot. Nu ma pot hotari pe care sa il iau. As vrea sa il aleg pe cel mai de calitate, nu dupa aspect, daca ar fi dupa aspect as alege s2. Multumesc!

4 răspunsuri:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Alege s2, este mai bun. iPhone 3gs are camera praf (foarte slaba) chiar daca are fluiditate. Eu vroiam un s2 si mi-au cumparat un iPhone 4, deci ia s2 fara a te mai gandii. Are si procesor mai bun s2, si ruleaza Android (nu ca iPhone ca trebuie sa cumperi aplicatii).

| AcHollism a răspuns:

Eu zic sa alegi S II, e mult mai bun, din multe puncte de vedere.Bafta!

| mirunik2you a răspuns:

Samsung Galaxy S2! E cel mai bun!

| pascutudor a răspuns:

Nici nu stiu cum ai putut sta pe ganduri. Samsung Galaxy S2. iPhone 3gs e naspa rau. Plus ca IOS-ul vechi nu are yahoo messenger si alte aplicatii. Mai bine Samsung Galaxy S2, sau poate un iPhone 4s sau iPhone 5. Eu ti-as recomanda un Samsung Galaxy s3 sau un Sony Ericsson Xperya T