| Anonimus12468 a întrebat:

Vreau sa va intreb care este cel mai frumos mod de a-ti cere scuze. Am facu ceva ce nu prea trebuia si acum persoana respectiva se simte groaznic si cu ocazia asta si eu ma simt orribil pentru ce am facut. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Boubayern a răspuns:

Surprinde`o cu ceva cu care nu s`ar fi asteptat niciodata de la tine, dar intr-un mod placut.Fi sincer cand iti ceri scuze si gata!

4 răspunsuri:
| En3Rgi a răspuns:

Spune-i:Scuze imi pare tare rau...te rog sa ma ierti iti promit ca nu se va mai repeta.

| RexCuParuCret a răspuns:

Server Nou foarte smecher fratilor cel mai bun dintre toate incercate de mine adresa 93.119.26.216:7777 players : 11/100! GreeTiger

| Andreeac33 a răspuns:

Fi sincer, cereti scuze intr-un mod natural, promite ca nu o sa mai faci si propune-i persoanei o iesire ceva. :d

| Mihai_Valcu_1999 a răspuns:

Ceialalti zic intr-un fel in afara de ala cu serveru` care ma enerveaza. Eu zic ca depinde de situatie. Spune mai detaliat si rezolvam.