| Monyyyyy a întrebat:

vreau sa va pun 2 intrebari.De ce cand imi instalez Opera cand imi repornesc laptopul mi se sterge.Si inca ceva se gasesc in librarii Harry Potter si Copilul Blestemat? Credeti ca e pentru copii mici? Eu nu chiar si adulti il cumpara, zic asta pentru ca mama mea nu prea e de acord, dar oricum o sa mi-l cumpar cumva pentru ca imi plac cartile SF.Dau funda :-)

Răspuns Câştigător
| Kife a răspuns:

Nu stiu cu opera ce ai zis, dar da cartile se gasesc. Eu le-am gasit si le-am citit

| Monyyyyy explică (pentru Kife):

Noua carte? Copilul blestemat?

| Kife a răspuns (pentru Monyyyyy):

Da. Sau daca esti la scoala si nu gasesti in unele biblioteci(eu am gasit) ii spui sa o aduca