| Georgiana0124 a întrebat:

Vreau sa va spun ceva foarte important! Si vreau sa ma ajutati neaparat! Am cunoscut un baiat la început de an scolar prima data el m-a bagat in seama, el mi-a dat mesaj! M-a intrebat in ce clasa sunt si sa mai vin pe la el prin clasa ca ii par cunoscută!
Sunt in clasa a 11-a.
Asa, dupa aud de la o colega de-a lui ca i-a spus ca sunt frumoasa si ca nu-i pasa ca am iubit, atunci aveam acum nu mai am! Cand am auzit chiar de atunci a inceput sa -mi placa de el! Dupa o luna i-am spus ce simt pentru el dar el nu mi-a spus inapoi ca ma place dar dupa cateva zile aud de la o alta colega de-a lui ca i-a spus ca ma place ca prietena pentru ca inca nu a apucat sa ma cunoasca! In fine! El m-a ajutat cu multe chestii! Ma incuraja! Acum ma ignora total! Nu imi mai da mesaj! Nimic! Parca nici nu exist pentru el. Nu stiu ce sa mai fac, am incercat sa-l uit da nu pot si mereu cand ies pe hol mereu il vad si trece pe langa mine ca un inger si dupa ma duc repede in clasa! E naspa situatia mea! Nu stiu ce sa mai fac! Cand ma aranjez nu ma vede si cand nu trece pe langa mine! Da ce inseamna asta? De ce ma ignora? I-am dat un mesaj si l-am întrebat de ce nu ma mai baga in seama si el mi -a spus ca stie ca nu ma mai baga in seama si ca s-a simtit prost de la mesajele astea! Dupa acum e si mai nepasator! Daca mai fac ceva s-ar putea sa-l pierd definitiv! Nu stiu ce sa mai fac! Mi-e frică! Va rog ajutor! Funda dau!

Răspuns Câştigător
| TediiL a răspuns:

Doamme,deci ma regăsesc
Fix asa am pățit și eu
Sincer dacă el a zis ca esti frumoasă e un semn foarte bun, dar trebuia sa insiști atunci
Sunt 3 categorii de băieți
1- Cei ce au gând doar sexul
2- Băieții sentimentali ce au o afecțiune foarte mare si sunt timizi sau vor ca voi să faceți prima pasul
3- Genul de băiat de vrea sa se combine de plictiseala
El pare ca se încadrează in 2-3
Dacă el te-a plăcut si n-a avut curajul să-ți zică si din cauza frustrări acum vrea sa te faca pe tine sa suferi
Sau în cazul 3, probabil voia doar o relatie scurtă durată,dar asta mai puțin probabil
Ai zis ca te ajuta și chestii
Cazul nu e pierdut,dar nu fa greșeala mea si fii cat mai îndrăzneață sau oferă-i impresia ca te apartine pe tine
Nu fii timidă deloc, oricât de greu ar fi, băieți sunt complicați in felul lor,Eu plac o fata de un an și inca n-am renunțat, si am lasat-o prea mult, si debea o fata i-a zis, astfel nici azi nu știa ca o plac, m-a respins.
Dar la tine șansa e mai mare de il avea în viața ta
Sunt sigur ca acel băiat te ignoră din cauza ca a suferit după tine, mulți băieți sunt așa
Intalniti-va în viața reală si vorbiți, sunt sigur ca se va rezolva,, Suferința"
Încearcă sa-l convingi si sa te lămurească
Te-as ajuta mai mult dar nu cunosc,, personalitatea băiatului"
Ai o șansă de 70% de a nu-l pierde, dar asta depinde de tine foarte mult
Păcat ca nu pot sa te ajut mai mult
Oricum îți urez multa bafta

| Georgiana0124 explică (pentru TediiL):

Multumesc mult! ❤

| TediiL a răspuns (pentru Georgiana0124):

Fundă? happy