| Madalina68 a întrebat:

Vreau si eu idei de cadouri originale de Mos Nicolae/Mos Craciun pentru iubitul meu. Ceva care sa il surprinda placut. Nu vreau idei gen"parfumuri,cina,cana,perna, tricou personalizat, biletele cu motive pentru care il iub." I-am mai dat astfel de cadouri. As vrea alte idei cu ceva simbolic sarbatorilor de iarna. Eu sunt in pana de idei. Astept pareri! Multumesc

4 răspunsuri:
| iuddavali a răspuns:

Cadouri de Mos Nicolae:

Idei de cadouri pentru barbati de Mos Nicolae. E foarte simplu pentru ca barbatii sunt atrasi de tehnologie. O tableta poate fi oferita oricui, cu atat mai mult daca l-ati auzit vorbind ca si-ar dori una. Tot ce tine de gadgeturi sau aparatura electronica e pe placul sexului puternic.

Idei de cadouri pentru femei de Mos Nicolae. Stie cineva vreo femeie care sa nu fie atrasa de imbracaminte sau incaltaminte? Daca da, dati-ne si noua de stire. Iar pentru femeile moderne, tehnologia e cea care patrunde vertiginos in case: un cuptor cu microunde, o tableta, un telefon sau un mixer. Sau poate un nou televizor la care sa vada episoadele serialelor pe care le urmareste. Daca sunteti priceputi in ale frumusetii, o placa pentru par se poate adauga cu usurinta.

Idei de cadouri pentru copii de Mos Nicoale. Copiii sunt mari doritori de jucarii. Cumparati-le jucarii si vor fi castigati pentru intreaga zi. Pe langa ele asortati cateva dulciuri sau ceva jocuri educative ori niste carti pe care sa le foloseasca in alt timp decat cel de joaca.

http://costel.info/......s-nicolae/

Desigur ca poti cumpara ceva mult mai consistent. Insa consider ca sunt suficiente doar acestea, vei reusi sa aduci bucuria si sa convingi de dragostea pe care i-o porti.

| thalyslly a răspuns:

O cina romantica, un masaj
un film bun

| Madalina68 explică (pentru thalyslly):

Am specificat ca nu vreau cina.

| thalyslly a răspuns (pentru Madalina68):

O rama digitala