| marymusic a întrebat:

Buna TPU vreau si eu niste idei de melodii in afara de manele, populara...

Răspuns Câştigător
| spiniii a răspuns:

Eu nu stiu ce melodii asculti tu dar eu iti dau cateva: doc-nu ma poti opri feat deliric 1.deliric 1-linii de tramvai.rock.pai la rock ce pot sa spun?! eu sunt megaultragica fana AC/DC.\m/, asa ca think about... apoi.thinking coldplay-paradise, every teardrop is a taterfall.etc.ahh era sa uit! eu ador melodia asta: RACFM feat nane & ZHAO-without you! sper ca o sa-ti placa.batting eyelashes

| marymusic explică (pentru spiniii):

Ascult mai mult muzica pop-rock mersiii pentrut raspuns

1 răspuns: