| Deeiiutsa a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri dar nu copiate de pe net ceva mai deosebite pot fi si versuri din melodii... ceva pentru fete puppy dog eyes
Multumesc anticipat!

11 răspunsuri:
| Raainbow a răspuns:

Hands up and touch the sky
This has gotta be the good life
Nobody can ever take your place
Take me as i am

Răspuns utilizator avertizat
| TempleOfTheDog a răspuns:

Ai auzit de Google?

| Deeiiutsa explică (pentru TempleOfTheDog):

Vreau pareri de la voi... daca vroiam ceva de pe google cautam, da?

| TempleOfTheDog a răspuns (pentru Deeiiutsa):

Pai de unde crezi ca o sa le ia pe majoritatea? Din pomul de craciun?

| Deeiiutsa explică (pentru TempleOfTheDog):

Mna eu nu gasesc mare lucru majoritatea nu-mi plac si vreau sa imi de-a alti tongue

| TempleOfTheDog a răspuns (pentru Deeiiutsa):

Nu ti se pare ca ceri cam mult!

| Deeiiutsa explică (pentru TempleOfTheDog):

Dar tie nu ti se pare ca incurci lumea....TPU este pentru a ajuta pe alti si pentru a fi ajutat nu pentru a fi criticat sau a critica pe alti asa ca ....pa-pa

| TempleOfTheDog a răspuns (pentru Deeiiutsa):

Nu, nu mi se pare...Ok, pa! Deci eu primesc funda?