| al333 a întrebat:

:*vreau si eu niste statusuri gen:"si daca il iubesc ce?nu trebuie sa comentati voi".plsss...URGENThappy dau funditabig grin mss":*:*

2 răspunsuri:
| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| Peștișor_Adelina_1998 a răspuns:

Atunci cand ma gandesc la el, zambesc fara sa vreau!
Poate ca într-o zi am să te uit, dar nu uita că am spus și "poate"!
Orice băiat vrea o fată bună care să fie "rea" doar pentru el.
Orice fată vrea un băiat rău care să fie bun doar pentru ea.
Atunci cand iubesti, iubesti chiar si pentru cel mai banal motiv. iubesti, chiar si pentru felul in care bea apa.