|

Buna TPU:*! vreau si eu niste statusuri nu conteaza de ce fel.love struck... funda+vot! mersi anticipat

4 Raportează Evaluează
Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Totul trece Asa se spune Dar niic nu trece fara sa lase urme!

->A friend need is a friend inedeed!

->True friends re hard to find, harder to leave and impossible to frorget...

->Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, daca sunt fericita nu conteaza!

tongueur is simplu's originala doar ca originalitatea mea te depaseste; x
;] sentimentul pluteste, eu plutesc, noi plutim;] iubirea noastra pluteste si a ajuns departe; x

Eu Sunt Fericita Cand Vad Ca Alta Ma Imita*Ca Mi Se Face Publicitate Gratuita*Si Vorba La Lume*Chiar Daca E Rea*E Tot Buna*In Favoarea Mea"`~*~"
invidioase?
{love struck}Le Inchidem Gura!{love struck}
[kiss]probleme?[kiss]
()Le depasim!()
Baietii?
{love struck}Ii Impartim!{:

Du`te somn usor Fa bine in viata mea sa nu te mai strecori. Daca vrei sa mai dai ochii cu mine sa stai retine Ramai cat vrei dar nu incerca sa gandesti pentru mine

vreau; x cE`i aL meu` sa fie aL meu Nimeni sa nu iubeasca cE iubesc eU; x~

Asa e sh va fi mereuu`, 0 fata buna langa un baiat rauu` :X

E bine sa fii jumatate pentru` jumatate Basmul asta pentru tine va fi realitate`!

Nu conteaza parerea celor din jurul meu. i spun ca sunt fitoasa, asta e, imi pare rau happy
Solo sé que no quiero que desaparezcas de mi vida.love struck

Uita`te la ea, ce firava pare dar uita`te in sufletul ei cate are!

Totul e sigur, ca un jod de zaruri Viata e ce se intampla in timp ce-ti faci planuri

Fiecare lucru are vremea potrivita si fiecare varsta are nebunia ei de`o clipalove struck

Dame Tiempo Para Darte Todo Lo Que Tengo;]
Poate m`am schimbat sau poate doar m`am saturat

Incep sa cred ca este ilegal sa inseli inima unei fete

-> Ce m-am saturat de toti de minciuni si'rautati de prietenie falsa Si'de'atata lume goata

-> Cei care ma critica ma invidiaza vor doar sa ma schimbe pentru ca vad in mine ceea ce ei nu vor avea NICIODATA.

->Oice ai fi sa nu uiti am sa renunt la tine atunci cand inima mea n'o sa mai poata!

Orice ai fi sa nu uiti am sa renunt la tine atunci ...2004 - 4042 + Vezi răspunsul întreg

3 răspunsuri:
| a răspuns:

0rice s`ar intampLaa n0i intr`0 zii ne vom reveDeea` ! . Si pana atunci stiu ca si tu ma vei pastraa` Undevaa` in inima taa ` !

Cand O so` pierzi .O sa vezi ca ti`e greu fara ea Chiar daca acum nu crezi

Inca te uiti la poze, de mult facute. Si realizezi ca-s doar amintiri pierdutesickj.

Ai mintit prea mult,cine crezi c`o sa te creada? Degeaba esti frumos,ea nu vrea sa te mai vada. : -J

Alt baiat imi strange mana,si`mi spune ce simte Eu iti spun cu` te-am uitat,desi traiesti la mine`n minte

Acum nu mai pot si imi e greu sa stau cu altcineva!Nu pot sa ma gandesc la altu' esti doar in mintea mea!

Imi ´ aduc aminte ´ cat ` de mult ma iubea ´ cum prietenilor ´ le Zkea .: Frate nu pot ' trai fra ea!

• si spune-i "te iubesc" ca-ti pare rau c-ai fost asa,promitei ca n-o sa repeti din nou prostia ta

*Încã de la început ti-am spus cã e prea pe fatã Dar tu ti-ai dat mult prea multã importantã

•• O Iubeai Fara Regrete`! Si Daca Te Intreba Cineva Atunci Ce Inseamna Pentru Tine Cu Lacrimi In Ochi Spuneai:E O Parte Din Mine ! ;xX

"Shi`mi aduq amintee . Cum imi zambea Shii ma priveaa . Shi`mi spunea Nu te Lua dupa Lumeaa aSta reaa"

Cand te'am vazuT dn` nou pe strada M'ai salutat sj dintr'o data Am simtsit cu` ma topeSc blushing

Mi`e d0r s` te privesk fara s` spun nimic Mi`e d0r s` numar secundele un pic cate`un pic

Vreauu s` nuu te bag in seama, s` te ign0r, dar nuu p0t! e ca sh cum i`as spune inimii mele: "Nu mai bate! St0p!"

# Si poate ca ma doare Ca prietenele`mi zic ''uite,vezi? esti proasta fata.daca tu nu`l cauti,el nu te cauta".#

Mai stii?Iti placea sa o vezi razand.Ea tot cu zambetul a ramas,tu tot cu ea in gand!

Inca il visez cum eram odata afara Cum vorbeam la telefon in fiecare seara

• si spune-i "te iubesc" ca-ti pare rau c-ai fost asa,promitei ca n-o sa repeti din nou prostia ta

"Nu vreau să ne mai despărţim Tu nu vezi că ne potrivim Hai să lăsăm prostiile de-o parte O facem...2007 - 2126 + Vezi răspunsul întreg

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns:

Intre Noi Scumpule A Fost Ceva Magic Siiiii In Concluzie, Magia Nu Existaa! Decii Totuu A Fost O Iluziee! :X

Ma chinui sa par indiferent, degeaba m-ascund
Ca sunt sau nu indiferent, il doare fix in fund

A mai trecut o zi, o saptamana, o luna
Ne intalnim, nu vorbim, nu ne spunem nici "buna"

Cand te vad parca-mi sare si inima din loc
As vrea sa fiu cu tine, sentimentu nu e reciproc

Parca tot ce-ai face tu ai face dinadins
Parca tot ce stralucea inainte, acum ai stins
Parca tot ce-a fost frumos s-a dus si nu mai e
Ca prin magie, ce-mi place mie dispare repede

Dau un mesaj ca nu ma pot abtine
Creieru' imi spune sa te uit, inima te vrea pe tine

Te bucuri ca ma vezi, eu ma bucur ca te bucuri, da' timpu' a trecut,s-au schimbat mai multe lucruri

Ai uitat sau nu, sau o dai ca nu mai stii?
Sau te scuza faptul ca atunci eram copii?

Nu vreau un tip sa aiba grija de mine,sa hotarasca fiindca stie mai bine, nici unul care trage intruna de fiare, imi luam catel daca vroiam animale

Deschide ochii`! Timpuu` trece! Nuu` mai visa frumos, realitatea este rece

Imi amintesc de-atatea, sincer, chiar imi e dor
Pana si de momentele grele ce credeam atunci ca dor.

Vor cocaina cea mai pura! Vor bautura cea mai fina! Vor raze de lumina dintr`un reflector! Vor putina adrenalina`n viata lor!

Zambeste sh arata`le ca nu-ti pasa. Zambeste, caci viata-i una si`i frumoasa

0 mintseai, ii spuneai vorbe dulci, ea te ierta, ai crezut ca va merge la infinit, dar paharuu` se umplea

Esti doar un tanar actor plin de talente,excelezi la capitolul lipsa de sentimente.

Nu, n-am stiuut ca toate lucrurile bune sunt doar bune la-nceput!

Si cand te uiti in ochii mei ce vezi? Ma bucur ca acum esti constient ce'ai reusit sa pierzi.

tu ai ceva aparte zambetu` tau privirea ta sau poate...
Iubirea mea nebuna ce`a ajuns muuuuuuuult prea departe

Pleaca,maine o sa-mi treaca!

M-am nascut pisica deoarece catele sunt destule.

Iar ma ia cu lozeala:...2004 - 2100 + Vezi răspunsul întreg

| a răspuns:

Da-mi o harta ca ma pierd in ochii tai
:X:X:X:X
Te-am iubit, nu m-ai iubit, du-te dracul de tampit!

Cobori in jos luceafar bland,
Alunecand pe-o scara
Sa dai cu fundu' de pamant
Ochii din cap sa-ti sara laughing
hai. hai sa. hai sa ne. hai sa ne f. hai sa ne fu. hai sa ne furam timp pentru un suc! happy

sa nu -mi scrii pe adresa de acasa, ci pe cea pe care-am sa-ti-o spun, pe adresa cimitirului comun, ca e mai sigura si mai frumoasa

Doar o persoana ma poate deranja si crede-ma aia nu esti tu!no talking

de ce s-a inventat ciocolata alba?
sa se murdaresca si negrii la gura

Viata e de ***, iar tu esti plin de viata

Mereu singur,...dar nu am nimic impotriva!

dnd sunt in cautarea elodiei...brb cand o gasesc

Cand iubesti cu-adevarat. Poti risca sa fii beatlaughing

de as fi o porumbita as iubi un porumbel
de as fi o pisicuta as iubi un motanel
dar acum sunt o fetita si iubesc un baietel