| Onutssa a întrebat:

TPU! Vreau si eu sa descarc niste jocuri de pe net si pe toate site-urile mi se cere adresa de email. De ce trebuie sa imi las email-ul ca sa descarc un joc, voi lua virusi sau ceva de genul? Multumesc anticipat, dau funda.

Răspuns Câştigător
| fantomitzu a răspuns:

Buna! Majoritatea site-urilor pentru a te lasa sa descarci ceva anume, trebuie sa iti faci cont(iti cer adresa de email pentru confirmarea contului-dai u click pe un link care ti-l dau ei prin e-mail si se activeaza contul) asta odata.Alt lucru ar fi ca, lasand adresa de e-mail vei primi stiri legate de site-ul respectiv/jocul respectiv/sau ce anume descarci tu. Este foarte mica probabilitatea ca tu sa iei vreun virus.

2 răspunsuri:
| traficanta a răspuns:

Nu iei virusi stai lin, numai ca nu trebuie sa-ti pui idul acolo, pune unul inventat de tine, orice, si descarca jocul ca nu s e intampla nimic chiar daca lasi idul acolo. dar pentru siguranta nu-l lasa! :*

| ChRoM a răspuns:

Incearca arcadegamecentral.com