| Simonaaaaa a întrebat:

vreau si eu un status cu care sa fiu bagata in seama pe mess de un baiat. Ceva de genul "bat atatea apropouri si tot nu iti dai seama ca la tine ma refer"

Răspuns Câştigător
| Syaaa a răspuns:

1.Il plac/iubesc(la alegere xD) pe prostut iar el nu realizeazabatting eyelashes`!
2.hotaraste'te,ce tot stai sa te gandesti? crezi ca ai sa faci o crima daca spui ca ma iubeshtybatting eyelashes?
3. daca'as fi o pisikutza as iubi un motanellove struck da`h km sunt o fetitalove struck eu iubesc un baietselchatterbox
Ceva in genuthinking Bfta:*``!

1 răspuns:
| cristinacrissss a răspuns:

Sunt chiar aici. tot nu ma vezi?

Funda?big grin