| rororawr a întrebat:

vreau si eu un telefon touchscreen cu maxim 500 lei care sa aiba HSDPA si WiFi (sau macar WiFi), ecran de cel putin 2.4 inch, sa incapa in buzunar, camera sa aiba minim 3 megapixeli cu un flash de preferat pe baza de xenon dar se poate si cu LED bateria trebuie sa tina mult. vo rog mult sa ma ajutati.

3 răspunsuri:
| Pisiiii a răspuns:

Cam multe pretentii pentru un buget atat de mic.Cei bun costa!

| Liviu4you a răspuns:

Cea mai buna varianta este iPhone 4 care costa doar 300 lei, uita-te aici https://www.vodafone.ro/shop/iphone-4-8gb/37490019.37870022.pr