| fearlessss a întrebat:

Vreu sa tin si eu dieta dukan. Dati-mi si mie car mai multe exemple de meniuri(dimienata, pranz, seara) ca eu nu prea stiu. vreau cat mai multe.Si..ce parere aveti despre aceasta dieta? E buna? E prea dura? Fundaa(scuze categoria)

7 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Http://dietadukan.ro/ uite aici ai si retete si tot ce trebuie despre dieta dukan, daca ai lipsa de vitamine, carbohidrati etc. e destul de periculoasa si te poti imbolnavi.Citeste pe site mai multe detalii.

Răspuns utilizator avertizat
| IrinaIonescu a răspuns:

Da, dieta asta..pai e bazata numai pe proteine si asta nu este bine. Vei avea rezultate insa dupa iti va fi greu sa te menti. Cauta un stil de viata echilibrat, citeste articole de Cornelia Marin, Carmen Bruma si o sa intelegi mai multe detalii