| BeibbG a întrebat:

love struck As vrea si eu sa-mi dati exemple de niste seriale, frumoase care sa fie ceva gen "The secret circle " sau "Pretty Little Liars", sa fie la categoria mister, fantezie nu stiu thinking Vreau sa ma apuc de un serial dar nu stiu ce serial thinking si a sperat ca ma puteti ajuta. Multumesc pentru toate raspunsurile pe care o sa le primesc. kiss

3 răspunsuri:
| hunterpainting a răspuns:

Vampire diaries

| GeaniBirloi a răspuns:

Supernatural

| sabinamaria656 a răspuns:

-Teen Wolf
-True Blood
-Secret Circle
-Supernatural
-Mesaje de dincolo
-Lie to me
-The lying game (asta e realizat de producatorii care au facut Pretty Little Liars)
-90210
-The tree hill
-The Vampire Diaries
-Angel
-Blood Tipes
Si mai sunt foarte multe daca mai vrei intereseaza-te de pe site-uri de cinema happy. Funda? :*