| Puckauca a întrebat:

Buna TPUlove struck Cine imi poate da niste statusuri frumoaseee?batting eyelashes

Dar nu din alea "emo"...Frumoaseeebatting eyelashes

Funditalove struck

Scuze >categoriabig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.sa iubesti nu e nimic, sa fi iubit e ceva, sa iubesti si sa fi iubit e TOTUL
2.Sunt un hoţ şi am sî îţi fur inima!
3.Cel ce te iubeşte nu te face să plângi, cel ce nu te iubeşte nu îţi merită lacrimile
4.nu plange ca s-a terminat, zambeste ca s-a petrecut
5.vaa veni odata vremea cand in urma vei privi.ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii dar trecutul se ascunde nu mai vine niciodata amintirea spune ''ca asa a fost odata''
6.sa poti sa crezi ca uni te inseala, sa te ridici cand alti te doboara, sa poti pastra ce alti vor sa alunge, sa razi chiar daca sufletul iti plange si kald uh sa ramai chiar daca afara ninge.asa'i arta de'a invinge
7. cerul plange cu lacrimi de sdange ca m'ai uitat pe mine si ai ales'o pe ea
8. Oricand putem spune ca:"ne stim dintotdeauna!", in momente grele ne-am intins una`alteia mana!
9.dnd...aspir la o viata mai buna
10.Am pornit la drum pur precum lumina.Un copil cu scantei in ochi care nu stia ce-nseamna vina cautand iubirea si stima.Si cum nu stiam sa lovesc, viata m-a lovit prima...
11. Dumnezeu a creat nişte îngeraşi şi i-a pus să se joace, dar unul era aşa de dulce şi de drăguţ încât ceilalţi l-au aruncat pe pămant. Ups!? Te-ai lovit
12. As vrea sa fiu o stea...o stea cazatoare, sa cad in inima ta si sa nu mai pot pleca.te iubesc, printul meu.
13. Iubirea inseamna si suferinta.si cum toti fug de suferinta. putini stiu sa iubeasca!
14.Traiesc Din Fantezii, Visez La Nebunii E O Poveste` Pe Care O Stiï
sper ca ti'am fost de folos... FUNDITSAA?