| andreeasweetlove a întrebat:

TPU :X Haideti sa ne distram!
Spuneti cel mai amuzant banc sau cea mai amuzanta intamplare din viata voastra iar cel mai amuzant va primi Funda:X
Succes!

Răspuns Câştigător
| LOwee02 a răspuns:

Cel mai amuzant banc pe care il stiu eu:
Ajung 3 barbati in Rai. Primul si-a inselat sotia o data in 30 de ani de casnicie si primeste un mercedes sa se plimbe prin Rai. Al doilea de 5 ori in 30 ani, primeste un renault. Al treilea de 10 ori in 30 ani, primeste o dacie. Dupa cativa ani se intalnesc la o intersectie in Rai, cel cu mercedesul era foarte suparat. Ceilalti doi il intreaba: de ce esti suparat? Doar ai cea mai faina masina. - Da, dar a murit sotia mea de curand si am vazut-o plimbandu-se pe aici pe role. laughing))

| fuckeveryone a răspuns (pentru LOwee02):

Hahahahha rolling on the floorlaughing chiar ca e buna asta

3 răspunsuri:
| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Deci
Maturam in salon pun scaunele in pat si incep sa matur vine fratele meu si incearca sa ma enerveze arunc cu matura dupa el cad peste scaune si mai crap si perete care e facut din rigips.Si el *fratele*imi zice tea pedepsit D-zeu.

| fuckeveryone a răspuns:

Am un banc big grin
Se duce copilul la magazin si-l intreaba pe vanzator:
-- Biscuiti este?!
Dupa care vanzatorul il corecteaza spunand:
-- Se spune '' Biscuiti sunt?''
--Aaa. Bine. Raspunde copilul. Atunci rahat sunt?
-- Da esti. spune vanzatorul rolling on the floor
Sper ca ti-a placut :*