| BalonaşDulcee a întrebat:

Buna TPU :X Un vecin are o voce de briliante si am ascultat vreo 5-6 melodii si l-am inregistrat, dar nu asta e important love struck Important este ca o melodie m-a atins la inimioara love struck E manea cred. Care stie cum se numeste LASA MSJ si dau funda+vot love struck
tu m-ai invatat cum sa pretuiesc iubirea mi-ai promis ca voi cunoaste fericirea... "nu stiu aici". Nu m-as fi gandit vreodata ca noi doi ne vom certa nu ma indoiam de tine si credeam in vorba ta, de ce trebuia sa aflu de la prietena ta puteai sa-mi zici adevarul nu sa-l aflu de la ea. Nu stiu care a fost motivu de ai stat cu mine mai tinut de plictiseala sau a fost iubire te rog spune-mi adevarul ca sa stiu cine esti esti pusa de cineva nu vrei sa-mi vorbesti. Nu m-as fi gandit vreodata ca noi doi ne vom certa nu ma indoiam de tine si credeam in vorba ta. De ce trebuie sa aflu de la prietena ta puteai sa-mi zici adevarul nu sa-l aflu de la ea nu m-as fi gandit vreodata ca noi ne vom certa nu ma indoiam de tine si credeam in vorba ta.

Practic funda+vot love struck

Răspuns Câştigător
| MinAh21 a răspuns:

Adrian Minune & Fata Morgana - Te iubesc - Bine ne potriveam

am impresia ca asta e tongue

nu prea ascult manele si de`aia nu prea stiu

sper ca te-am ajutat