| TheCritic a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste porecle sau "prescurtari de la numele" Alessia sau Iris in afara de Ale sau Alextongue. Mi se mai zicea si Zuz' insa nu imi placea si am scapat de asta.

Răspuns Câştigător
| Coriine a răspuns:

Buna;*. Hmm la numele Iris ai putea sa ii atasezi porecla Izzu.Am auzit`o odata in viata mearolling on the floor, dar e foarte adorata de cei din anturajul fetei respective.Toti o stiga: "Ce faci Izzulee`?","Ce faci Izz`:X?",adica nu stiu,si mie mi place desi mereu cand toti ii zic asa ma prefac ca nu imi place deloclaughing.Si la referitor la numele Alessia,de ce nu iti place Alle? Este un nume superb, eu ma mandresc cu un asa nume, este foarte frumos.Succes;*.

2 răspunsuri:
| Kimy_8371 a răspuns:

Zozo
Zuzu
Coko
Lessia
Creata
Kidutza
Alice
Zozole
Zozzolina
Zuzica

| Kimy_8371 a răspuns:

Bluu
-cunosc o fata cu porecla asta.
Puca