| adelynaaru a întrebat:

Trăiesc la țară. De la ce oră până la ce oră am dreptul după lege să pun muzică cu volum?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E de rahat in orice moment al zilei sa pui muzica tare atat timp cat ai vecini in apropiere.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Muzica cu volum, să deranjeze vecinii, nu să se audă de pe un deal pe altul indiferent de oră.

| Andreeush a răspuns:

Depinde cât ești de aproape de vecini, nu e frumos să îi deranjezi.

| PitR a răspuns:

Depinde de distanta pe care o ai fata de vecin/strada si cat volum pui.