| adimancool a întrebat:

Buna trebuie sa merg duminica la ziua unei prietene (fosta iubita) si nu stiu ce sa-i iau si parca nu m-as duce tinand cont ca am fost cu ea...mi se pare ciudat oarecum

Răspuns Câştigător
| DemonvsAngel a răspuns:

I-ai un parfum, esarfa, un buchet de flori. Hei si eu am petrecere, dar maine.

3 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Sfat sa nu te duci happy Ca chiar daca ii iei cadou sa nu zica lumcea ca ii mai dai importanta ( asta daca nu mai tii la ea) daca tii mergi

| adimancool explică (pentru MeConstantine):

Mda nu asta era problemalaughingproblema era ce sa ii iau=]]

| DemonvsAngel a răspuns:

Du-te! Daca nu te duci va crede ca nu ai trecut peste asta si e cam nasol