| XestediferitdeY a întrebat:

trebuie sa tin un discurs in fata clasei pentru terminarea scolii, adica fiecare elev trebuie sa tina si i se va da o nota! dar nu stiu am mai emotii, nu pot sa vorbesc in public, ma inrosesc si am mari emotii.Cum as putea sa scap de ele?

Răspuns Câştigător
| BogdanS a răspuns:

Vorbeste din suflet ca si cum ai vrea sa stie toata lumea parerea ta.Si eu voi face ceva de genul la anul si sigur voi face cum ti-am zis.

Răspuns utilizator avertizat
| derlinyDD a răspuns (pentru XestediferitdeY):

Rapunde cu cuvintele tale ce scotii tu si cum doresti pentru a fi discursul mai frumos
Iti recomand sait-ulhttp://www.roportal.ro/......s-4749.htm