| anonim_4396 a întrebat:

Tu ce alegi? Jonas Brothers sau Justin Bieber?

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

N-as alege pe niciunul. Dar, daca n-am incotro... aleg Jonas Brothers. Sa-ti spun si de ce?
Mi se pare ca au o voce cat de cat mai buna decat Justin Bieber si n-am nimic personal cu ei. N-or fi ei cine stie ce talente, vezi-Doamne, si cine stie ce frumuseti, dar imi sunt simpatici. ATENTIE! A nu se confunda cu un fan.

In schimb, Justin Bieber... pe copilul asta il detest. Pur si simplu.Nu-i suport vocea, mutra, capul ala de mop. Nu suport ce reprezinta. Din cauza lui, multe talente raman nedescoperite. Cum frate, sa nu recunosti Alexunderbase - drums? Am vazut astfel de intrebari.

Deci raman la Jonas Brothers, dar nu in totalitate decisa.

11 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Jonas Brothers, cu siguranta!

| Aleeeeeeee a răspuns:

Jonas Brothers

| Bibiiubesteciocolata a răspuns:

Trag apalaughing

Dar daca ar trebui neaparat sa aleg as alege cu siguranta Jonas Brotherswinking

| mOBSCENE a răspuns:

METALLICA! laughing
dintre aia.cred ca jonas brothers.

| FlOwErPoWeR a răspuns:

Jonas ca nu am de ales...decat baiatul ala mai bine miley...

| Babyy_3377 a răspuns:

Justin Bieber

| Deutssa_4531 a răspuns:

Justin Bieber.
Dar nu sunt un fan.Pentru ca nu vreau sa fiu o fana infocata a unui om care nici nu stie ca exist.Este adevarat, si eu am idoli, dar nu-i iubesc mult pentru ca ei habar nay daca am cu ce sa ma imbrac
Dar cum am spus aleg Justin Bieber.

| marius7tree a răspuns:

Jonas brotherswinking justin bieber e un poponar laughing

| cookiemonster_3945 a răspuns:

Jonas Brothers, ca Joe e asa de BUN. love struck

| martilini a răspuns:

Jb big grin
stai linistita nu sunt o fata nebuna dupa el dar imi place mai mult decat jonas borther happy

| syymona a răspuns:

Altu` ca jb` e poponar``fratelaughing)