| anonim_4396 a întrebat:

A mai facut cineva vreo comanda pe site-ul acesta: http://ezeabijoux.ro/.......sf/en_US/ Am facut pe 24 august o comanda,am ales livrarea prin curierat rapid, ce trebuia sa soseasca in 3-5 zile lucratoare. Am primit confirmarea comenzii. Dupa 5 zile am gasit numarul pe site,in mail-ul care mi-a fost trimisa confirmarea comenzii nu aparea numarul de telefon,doar email-ul, la care nu mi s-a raspuns deloc.Am sunat la numarul pe care l-am gasit si era al unei fete din alt oras care nu avea nicio legatura cu site-ul sau cu asa zisa comanda.Am mai gasit un numar pe site,, pentru clientii grabiti" Imi da apel esuat. Ce sa cred? Funda+vot

2 răspunsuri:
| stefan1998_5137 a răspuns:

Nu mai comanda dupa toate prostiile de site-uri informeaza-te si tu inainte sa cumperi ceva.

| AnemonaP a răspuns (pentru stefan1998_5137):

Mi s-a parut un site serios.