| ingerpufos a întrebat:

acum ma plictisesc niste idei ce as putea face? funda la cele mai interesante!

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Uite ce fac eu cand ma plictisesc:
1. Te trezesti mai tarziu pe la 10, 11
2. Mananci un iaurt ceva
3. Te duci la cumparaturi cu prietenele tale
4. Te joci pe calculator jocuri ONLINE cum ar fi acesta: marians club
5. Mai mananci ceva...
6. Dai o petrecere in pijamale cu cele 4 sau 3 prietene ale tale (cele mai bune vorbesc)
7. Te relaxezi citind o carte sau mai bine NU daca nu iti place scoala extraordinar de mult
8. Te culci cam dupa ce se termina petrecerea in pijamale
9. Asculti multa muzica (in general HIP-HOP)
10. Poti sa incerci sa scrii o carte sau o sceneta pentru Craciun.
Cam atatea lucruri fac eu. Spec ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| Négatif a răspuns:

Bună.
Să-ţi descarci IMVU.
Să te uiţi la un film de groază/comedie. ( Chucky, American Pie )
Să-ţi chemi prietenele pe la tine.
Să pui întrebări şi să dai fundiţe pe TPU.
Să citeşti documentare, să faci parada modei prin casă laughing
Şi multe altele.
Distracţie plăcută.

| CyufixX a răspuns:

Fa-ti un cont pe imvu (:.www.imvu.com