| Tweety_5554 a întrebat:

Ajutati.ma si pe mine cu ceva:Cum po strege pe cineva din lista de prieteni de pe facebook, si daca se poate sterge acesta vede ca eu l-am sters din lista mea?

3 răspunsuri:
| Q69 a răspuns:

Daca este cineva cu care ai comunicat des sau te "urmareste" o sa observe cand se uita sa vada ce mai ai facut
sau daca te are la prieteni apropiati
cel mai simplu este sa blochezi persoana si atunci nu te mai gaseste de loc si poate crede ca nu mai ai profilul
dar poate afla de la alte persoane

| rrroxy a răspuns:

Dai pe persoana care vrei sa o stergi intri pe profilul lui langa mesaj apare o rotita si o sageata in jos apesi pe sageata si dai renunta la prietenie e a 4 optiune..si da o sa isi dea seama ca nu te mai are in lista

| Didutza30 a răspuns:

Da te duci pe profilul lui dai unde scrie prieten si acolo iti apare la un moment dat daca dai clik sterge prieten.Da vede! ii apare cand intra la profil la tine aduga prieten deci vede