| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor.am cunoscut un baiat pe net,si totul a decurs ok pana cand el imi propunea sa urc in masina lui sa ma duca pana acasa, chestii de genul asta.i-am zis ca merg si singura si ca nu vreau sa merg cu el cu masina tinand cont ca ne cunoastem de putin timp, nici parintii nu-i cunosc, etc.Si dupa asta a mai insistat de 4 ori, iar ultima oara i-am zis ca m-am suparat rau si el n-a mai zis nimic nici macar scuze.azi am vazut ca are un cont pe o retea de socializare si scrie ca e singur. deci inseamna ca tipul voia doar sex, nu? cu toate ca el era ok asa, dar insista chiar mereu cu masina sa merg.Ce ziceti? amandoi avem peste 18 ani.

6 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Normal ca vrea sa se distreze. Nu stii niciodata peste ce obsedati dai. Mai bine lasa-l in pace si cauta un baiat calumea.

| Aasdfghj a răspuns:

Da, cred ca voia sa profite de tine. putin mai mult laughing) Nu stii peste ce obsedati dai. Bine ca nu ai urca in masina lui.

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca anunta ca este singur se poate sa fi avut sentimente adevarate in privinta ta. In cazul in care te va mai invita vreodata ai putea sa-i spui sa va intalniti in doi undeva la un suc, o cafea sau o prajitura.Doar asa ai putea sa-ti faci o parere corecta despre el.Plimbarea cu masina s-ar putea intampla ulterior si bineinteles cu deplinul tau acord.

| Doub a răspuns:

Ai si tu putina grija pe cine cunosti pe net.

| Claudia1397 a răspuns:

Sunt multe persoane in ziua de azi care au o mie si una de fete! sunt in stare sa se poarte ca un inger si de fapt sa fie opusul. spune-i ca iti plac plimbarile pe joswinking
Succes! happy

| anonimaanonima92 a răspuns (pentru Claudia1397):

Buna M am convins. tipul e un ratat si un mincinos.A doua zi dupa ce ne am despartit, avea cont pe un site Badoo, si scria ca e singur, si i-a trimis din coincidenta pe site ul ala mesaj unei prietene. voia sa iasa cu ealaughing)