| Sweetyass a întrebat:

Buna tuturor. Am de facut un blog pentru facultate despre o tema ce tine de relatii internationale sau politica. Am nevoie de idei si de un nume potrivit. Multumesc anticipat happy

2 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Pai mai intai trebuie sa te decizi la tema despre care ti-e mai confortabil sa vorbesti si abia pe urma, in functie de aceasta, iti alegi titlul blog-ului.
Ca si platforma eu iti recomand www.ucoz.ro deoarece este extrem de usor de folosit.

| TrolFrezze a răspuns:

Iti dau o tema... "Relatia intre oameni" sau "Lucrul in echipa". Ceva gen... sau Importanta presedintilor sau vicepresedintilor pentru tara