| anonim_4396 a întrebat:

Am niste vergeturi care mi-au aparut acum aproximativ un an si sunt albe. Se vad destul de urat pentru ca sunt undeva pe coapsa si cand port pantaloni scurți se vad putin acolo unde se termina pantalonii scurți.
Întrebare pentru fete: Cum sa le fac sa nu se mai vadă asa rau?
Intrebare pentru baieti: Va detaliază daca o fata are vergeturi?
Vreau multe păreri.

1 răspuns:
| gd001 a răspuns:

Nu prea mai ai ce sa le faci daca au ajuns sa fie albe deja. Poti folosi fond de ten dar e posibil sa iti murdaresti hainele.