| Cherry_5191 a întrebat:

am o intrebare am primit azi la liceu o cartela orange sa o activez si primesc gratis 1000 minute in retea si 10 MB internet pe mobil gratis, am activat-o dar exista o problema eu am un telefon Sony Ericsson model W580i si nu stiu cum activez netul pe acest mobil pentru ca este pentru prima oara.Ma puteti ajuta va rog? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| frvtel a răspuns:

Suni la 484 si soliciti sa-ti trimita setarile pentru wap pentru modelul tau de telefon.Setarile o data primite prin SMS trebuiesc salvate apoi stingi si repornesti telefonul si trebuie sa mearga.Bafta!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa imi spui te rog cum ai activat-o ca am pierdut hartia mersi